097 237-79-40.   

Адреса офісу:  "КіМо Еко Комфорт"
вул. Хмельницька,10 оф.209,    03115 КИЇВ   (район метро "СВЯТОШИН")

Режим роботи:ПН-ПТ з 10:00 до 17:00 (перерва з 13:00 до 14:00).

(097) 237-79-40 (Viber);

електронна пошта: 

Схема проїзду: рухаючись від пр-ту Перемоги по вул. Генерала Вітрука прямо, впираєтеся в торець нового 10-поверхового цегляного будинку. Потім потрібно обійти будинок ліворуч (між будинком і приватним сектором) по вул. Хмельницькій до протилежного торця цієї будівлі. Вхід з кута будинку, перший поверх, офіс № 209.

 Чому ми

Понад 15 років представляємо цю групу товарів на ринку Украины.
У пакеті наших пропозицій найпопулярніші бренди виробників кімнатних термостатів та стабілізаторів напруги. Наша головна мета – якісне та кваліфіковане обслуговування клієнта.

Техпідтримка

На наших сайтах Ви можете отримати різноманітну технічну інформацію.
Вся продукція забезпечена інструкціями українською або російською мовами. По кожному бренду створено FAQ. Свої запитання Ви можете поставити по e-mail або за телефонами, зазначеними у Контактах.

Гарантія

Уся наша продукція має Гарантію від виробника від 2-х до 5-ти років.
Наша компанія не займається ремонтом продукції, ала ми, при підтримці виробника, завжди та без проблем забеспечимо заміну придбаної Вами продукції у разі виявлення заводських дефектів в гарантійний строк.

Співробітництво

Ми цінуємо партнерів, яких вже маємо та завжди раді появі нових.
Єдина політика цін, гнучка система знижок, технічна підтримка та чітке виконання заявлених гарантійних зобов'язань є основою для взаємовигідного співробітництва.