097 237-79-40.   

В продажу ББЖ ОПТИМУС

Інтерактивний безперебійник Optimus-250
Нова модель джерела безперебійного живлення: номінальна потужність 250 Вт, чиста синусоїда, струм заряду до 12А, багаторівнева система захисту від аварій в електромережі.

Детальніше >

Акція подовжена!

Інтернет-термостат SALUS iT500 за спеціальною ціною!
По случаю Нового года и наступивших Рождественских праздников объявлена специальная цена на популярную мо-дель программатора с возможностью управления через  Интернет - iT500

Детальніше >

Нова серія від SALUS

SALUS iT600RF
Нова бездротова система для зонального керування теплими підлогами та радіаторами. Можливе керування як локально, так і через Інтернет. У 2016 році компанія SALUS controls планує розширення модулів цієї серії до "розумного будинку"

Детальніше >Чому ми

Понад 15 років представляємо цю групу товарів на ринку Украины.
У пакеті наших пропозицій найпопулярніші бренди виробників кімнатних термостатів та стабілізаторів напруги. Наша головна мета – якісне та кваліфіковане обслуговування клієнта.

Техпідтримка

На наших сайтах Ви можете отримати різноманітну технічну інформацію.
Вся продукція забезпечена інструкціями українською або російською мовами. По кожному бренду створено FAQ. Свої запитання Ви можете поставити по e-mail або за телефонами, зазначеними у Контактах.

Гарантія

Уся наша продукція має Гарантію від виробника від 2-х до 5-ти років.
Наша компанія не займається ремонтом продукції, ала ми, при підтримці виробника, завжди та без проблем забеспечимо заміну придбаної Вами продукції у разі виявлення заводських дефектів в гарантійний строк.

Співробітництво

Ми цінуємо партнерів, яких вже маємо та завжди раді появі нових.
Єдина політика цін, гнучка система знижок, технічна підтримка та чітке виконання заявлених гарантійних зобов'язань є основою для взаємовигідного співробітництва.